.אומבריה של דנה - טיולי משפחות באיטליה
 
חלום ושמו אומבריה
חוויות חדשות באיטליה 
 
דנה בירו 
טיולים מיוחדים באיטליה
dbiro@hotmail.com0586695846 
                                                                                     

הקיץ
נפגשים
בפרוג'ה


 
 
 
 


 
 
 
הקיץ נפגשים באומבריה
FacebookTwitter


לכל אחד מאיתנו צרכים ותחומי עיניין משלו. כאשר מתכננים טיול חייבים לקחת בחשבון את ההעדפות האישיות של כל אחד וזאת על מנת שהטיול יעמוד בציפיות. אחדים אוהבים מוזיאונים וגלריות, אחרים טיולים בטבע, ישנם כאלה שיעדיפו נופש רגוע בכפר פסטורלי וכמובן את אלה שאוהבים הכל ביחד. 

אומבריה רומנטית
הנוף ההררי של אומבריה, הכפרים הציוריים והאגמים הקסומים יוצרים אווירה יוצאת דופן. לינה על גדות אגם טראזימנו, באחד ממרכזי הערים העתיקות או באחד הכפרים הפסטורלים יעצימו את החוויה. 

אומבריה עם ילדים
כאשר אנחנו מטיילים עם ילדים אנחנו מחפשים כמובן מקומות נגישים ונוחות מירבית. באזור אומבריה וסביבותיה נמצא אטרקציות רבות לכל גיל. באזור מספר רב של פארקים רחבי ידיים שמציעים מגוון רחב של פעילויות. עוד נוכל למצוא מערות נטיפים מדהימות ביופיין ומפלי מים מרהיבים. ביקור במקומות אלה הוא חוויה של ממש לכל המשפחה.

אומבריה לגיל הזהב
כל אותם אלה שחיכו לצאת לפנסיה כדי להתחיל לחיות את החיים האמיתיים. פה תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים: אווירה רגועה, נוף יפה, מסלולי הליכה בדרגות קושי שונות, אומנות ועוד הרבה..
אין ספק שאחד הייתרונות של האזור זו הנגישות שלו. גם אם אין לכם חשק לנהוג תוכלו להגיע למרבית המקומות באמצעות התחבורה הציבורית בקלות ובנוכות.

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים